specjaliści
od
folii okiennych
i
samochodowych

Folie przyciemniające do szyb

Zarówno podczas pracy przy komputerze, jak i w trakcie prowadzenia auta lub jazdy w roli pasażera możemy zostać oślepieni przez słońce. Warto zdecydować się na folie przyciemniające do szyb, które pozwalają zredukować ilość przedostającego się do wnętrza światła. Podnoszą komfort pracy oraz podróży. Latem zdecydowanie zmniejszają nagrzewanie pomieszczenia i poprawiają skuteczność działania klimatyzacji, a w okresie zimowym zatrzymują wewnątrz więcej ciepła.

Ponadto folie na okna samochodowe gwarantują wiele korzyści, między innymi:

  • wspomagają ochronę zdrowia podróżujących. Minimalizują możliwość zranienia kierowcy i współpasażerów odłamkami szkła w trakcie wypadku. Odpowiednio naklejone folie zapobiegają pęknięciom szyb,
  • utrudniają włamanie do samochodu. Przyciemnienie zapewnia podróżującym prywatność oraz nie pozwala postronnym osobom na zaglądanie do środka,
  • pozytywnie wpływają na estetykę auta. Choć początkowo przyciemniane szyby były kojarzone z limuzynami polityków lub celebrytów, dzięki eleganckiemu wyglądowi zyskały wielu zwolenników,
  • zapobiegają wyblaknięciom tapicerowanych i plastikowych elementów znajdujących się wewnątrz pojazdu.

Wraz ze wzrostem popularności folii przyciemniających do szyb w samochodzie pojawiły się wątpliwości dotyczące ich legalności. Przepisy polskiego prawa regulują tę kwestię, zezwalając na ich montaż. Należy jednak pamiętać, że kierowca musi mieć zagwarantowane doskonałe pole widzenia. Współczynnik przepustowości szyby czołowej jest na poziomie 75%, natomiast szyby bocznej przedniej wynosi 70%.

Folie lustrzane

Chociaż przeszklone powierzchnie biurowców wyglądają nowocześnie i luksusowo, nie zapewniają prywatności osobom znajdującym się w środku. Należy pamiętać, że dyskrecja jest ważna zarówno w mieszkaniach, w przedsiębiorstwach, gdzie odbywają się spotkania biznesowe, jak i w pojazdach prywatnych oraz służbowych. Szczególnie polecamy folie lustrzane, działające na zasadzie lustra weneckiego, dzięki którym stajemy się niewidoczni od zewnątrz.

Ponadto warto zwrócić uwagę, iż odpowiednio dobrana folia na okna samochodowe zapewnia bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Ciemniejsza szyba sprawia, że trudno dostrzec rzeczy znajdujące się w środku pojazdu. 

Folie Anty UV

Promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla organizmu, dlatego też Światowa Organizacja Zdrowia zaleca noszenie okularów przeciwsłonecznych z filtrami UV przez cały rok. Ponadto, aby pomóc sobie, swoim pracownikom i współpasażerom, na szybach biurowców, witryn sklepowych oraz pojazdów warto zamontować folie anty UV.

Znajdujące się w naszej ofercie folie na okna samochodowe zostały wyposażone w odpowiednie filtry, chroniące podróżnych przed niebezpiecznym promieniowaniem. Tego typu rozwiązania są coraz częściej wybierane przez zawodowych kierowców, którzy wiele godzin spędzają w trasie. Są również idealne dla dzieci. Folie anty UV zamontowane na tylnych szybach gwarantują najmłodszym bezpieczną podróż.

Folia na okna samochodowe

Proponujemy Państwu przyciemnianie szyb za pomocą odpowiednich folii. Oferujemy między innymi termoizolacyjne, które są specjalnie zaprojektowanymi materiałami, posiadającymi wysoki współczynnik redukcji promieniowania podczerwonego. Ich zastosowanie ma duży wpływ na poprawę wydajności energetycznej budynku.

Warto pamiętać, że perfekcyjne nałożenie każdej z nich jest niezwykle istotne. Jeśli zostanie to zrobione w sposób nieprawidłowy, powstaną pęcherzyki powietrza, które są trudne do zlikwidowania. Przyciemnianie szyb folią jest procesem odwracalnym. 

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, mają Państwo pewność:

  • wysokiej trwałości poszczególnych produktów. Wszystkie folie przyciemniające do szyb doskonale spełniają swoje funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i komfort pracy w biurze lub w trakcie podróży samochodem. Oferujemy najciemniejszą, dostępną na rynku folię o współczynniku przepuszczalności światła wynoszącym 2%,
  • doradztwa na najwyższym poziomie. Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania,
  • profesjonalnego montażu. Jako firma z wieloletnim stażem dokładnie wykonujemy naszą pracę. Kompleksowo oklejamy zarówno całe pojazdy, jak i poszczególne elementy,
  • 10-letniej gwarancji na dane artykuły,
  • konkurencyjnych cen.

Kontakt

Euro Film Folie Okienne
ul. Pilicka 3, 60-401 Poznań
REGON 634407535
NIP 972-026-27-67
Raiffeisen Bank Polska S.A.
90 1750 1019 0000 0000 0287 9514

Folia na okna samochodowe • Folia przyciemniająca do szyb • Folie anty uv • Folie lustrzane • Folie przeciwsłoneczne